معرفی موتور سیکلت PULS NS200CC

معرفی موتور سیکلت PULS NS200CC

معرفی اجمالی PULS NS200CC

موتورسیکلت باجاج ان اس 200 سی سی

 

BAJAJ NS200CC

 

موتورسیکلت باجاج ان اس 200 BAJAJ PULS N S 200CC  توسط کمپانی بزرگ  باجاج هندوستان طراحی و ساخته شده و توسط گروه صنعتی فارس موتور بصورت Ckd وارد و مونتاژ شده است.

 

سیستم انجین چهار سوپاپ ،گیر بکس 6 دنده ، دارای سه شمع جرقه زنی و خنک کننده مایع نوید انجین بی صدا و نرم و پرقدرت را به شما می دهد.

 

طراحی زیبای بدنه و کیلومتر دیجیتال ،رنگ آمیزی زیبا و با کیفیت باعث شده که این موتورسیکت به سرعت جای خود را دربازار باز کند.

 

موتورسیکلت باجاج ان اس  BAJAJ PULS N S 200CC با ورود به بازار و وجود خلاء قیمتی سبب به وجود آمدن رکوردجدیدی در عرصه موتورسیکلت شده است.سیستم فنر بندی این موتورسیکلت بصورت تلسکوپی در جلو و تک فنر دارای تنظیم قدرت ارتعاش عملکرد خوب و راحتی  را  در رانندگی ، عبور از پیچها و ترمز گیری  و عبور از دست انداز های خیابان  بوجود آورده است.

 

از نقاط قوت موتورسیکلت باجاج ان اس 200 BAJAJ PULS N S 200CC مصرف سوخت پایین آن می باشد که یکی از اصلی ترین اولویت ها در انتخاب موتورسیکت می باشد.

 

شرکت فارس موتور با ارایه گارانتی یکماه یا هزار کیلومتر ضمانت خرید این موتور سیکلت را تعهد نموده است. هر چندگارانتی هزار کیلومتر بسیار ناچیز به نظر می رسد ولی در صورت آب بندی صحیح،اشکالات ساخت در هزار کیلومتر قابل رویت خواهد بود. سیستم ترمز تک دیسک در جلو و تک دیسک در عقب ساخت شرکت برمبو هند اطمینان ترمیزگیری سریع و امن در سرعت بالا و واکنش های سریع به وجود آورده است.با وجوداین استفاده از تایر های ام آر اف ساخت هند با درصد رابر پایین استفاده از سیستم ترمز در سطوح لغزنده و پیچها را خطرناک کرده است.

 

از ازنقاط ضعف موتورسیکلت باجاج ان اس 200 BAJAJ PULS N S 200CC شاتون این موتورسیکلت می باشد در صورت فشار بیش از حد به موتور شما را به دردسر خواهد انداخت. پس با رانندگی معقول استفاده بهینه از این وسیله نقلیه رابرای خود رقم بزنید.

 

نظر خود را بنویسید